| anonim_4396 a întrebat:

Nu imi vine sa credstraight face
E adevarat ca a murit Eminem?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Era mai grav daca invia laughing

136 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca nu a murit

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da e adevarat

| Claudiu_6708 a răspuns:

Potrivit Detroit Free Press Eminem este in viata si in afara oricarui pericol.

| petro313 a răspuns:

Nu a murit mai nimeni. daca murea nu mai scotea in iunie recovery. asa ca ciocu mic. best rapper 4ever: Eminem

| deutzikblackangel a răspuns:

Nu a murit! ce binebig grin:X

| deutzikblackangel a răspuns:

Nu a murit!

| Georgian_8308 a răspuns:

Nop.doar aiureli... eminem a avut un accident, dar acum e in afara oricarui pericolwinking

| grasu_5493 a răspuns:

Cum a murit?

| grasu_5493 a răspuns:

Era cel printre cei mai buni rapperi din lume

| robinson a răspuns:

Da

| killerdealer a răspuns:

Nu a murit nimeni si lucia lasane cu aburelilea astea vezi-ti de misia ta

| killerdealer a răspuns:

Nu a murit nimeni si luciana lasane cu aburelile astea vezi-ti de batranetea ta in continuare.

| Andreuta09 a răspuns:

Lumeee Eminem Traiestee.waiting
Sa nu moara Guta de ciudaoh go onCa traieste Eminem si e mult mai bun ca el!

| parazitii_5686 a răspuns:

Nu a murit pentru ca legendele niciodata nu vor murii

| tudy a răspuns:

Eminem traieste si nu a patit nimic

| emiln3m a răspuns:

Zvonuri Eminem traieste 200 de ani ca si o cioara!hee hee linistitiva!

| 313 a răspuns:

Potrivit Detroit Free Press Eminem este in viata si in afara oricarui pericol. voi credeti toate prostiile