| anonimmmmm a întrebat:

Nu inteleg o chestie! Daca imi scot un film in limba engleza si scot si subtitrarea acestuia in romana, cum o pun ca sa mi-o arate la film? fundita

Răspuns Câştigător
| jump a răspuns:

Depinde de programul ce`l folosesti

bsplayer-dai click pe sub. si tii apasat pe ea apoi duci sub. in dreptul programului si ii dai drumul acolo, asta in timp ce filmul ruleaza deja.

vlcplayer-dai click pe media-open file advanced-browse(pentru a cauta filmul, il selectezi si dai open)-bifezi casuta "use subtitle", apoi browse, cauti sub., select si apoi play

vizionare placuta