| anonim_4396 a întrebat:

Nu inteleg parintiiastia am parul de la umar inca doua palme filat si cu breton pe o parte vine vara si maicamea ma omoara,, tunde-te, tunde-te!,, da eu nu vreau da daca stiti niste stiluri noi nu bob da vreau ceva cool si super misto ma ajutati? va roooooooooog!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| paramore a răspuns:

:))mama e invers, imi zicea ca sa nu ma tund, da-mi-o mie pe mama ta:))pai ai putea sa te tunzi mai scurt un pic si in scari, dk iti place
http://www.ukhairdressers.com/style/search.asp?length=medium
pe aici gasesti ceva;)