| rebela a întrebat:

Nu mai am acces pe siteul www.clopotel.ro imi zice ca mi-a fost interzis si nu am facut nimicX(voi stiti de ce?

Răspuns Câştigător
| Live.Laugh.Love a răspuns:

Buna, ai cont?! daca ai cont poate ti-a fost restrictionat din cauza unor raspunsuri, comentarii etc pe care le-ai dat acolo sau este legat de alti membrii care au cerut sa fie restrictionat. Daca nu ai cont, probabil ca este in constructie sau nu vrea sa se deschida happy mai incearca. Daca nu merge nici de data viitoare poti trimite un email la clopotel happy
succes