Nu mi-am facut cont aici pentru a posta o intrebare referitoare la Serban Huidu! Mi-am facut cont pentru a va spune sau mai exact a va prezenta gandirea mea.
Uni sustin ideea ca Serban Huidu este genul de om care stie numai sa-si bata joc aceasta vine din partea emisiuni Cronica Carcotasilor... Dar daca ar fi sa ne gandim mai bine, noi nul cunoastem nu stim de fapt cum este el felul in care gandeste ce are in suflet!
El face asta.isi practica meseria...este si el om si are familie iar acesta trebuie intretinuta are 2 copii etc.
Acest accident pe care la avut este un hop nu in cariera lui, ci pentru el si familie.Si daca te-ai mai gandi si ca a mers in Ausria pentru a mai putea petrece putin timp cu familia lui...pentru. ca atunci cand lucreaza nu prea are timp(iar daca lar fi petrecut in romania ar fi fost asaltat de fani) a conduce un post de radio nu-i simplu, iar ceea ce s-a intamplat nu este uitat spunem noi ca ne pare rau de el dar nu o spunem din suflet singuri care pot face asta sunt familia si prieteni apropiati care stiu cum gandeste el noi stim doar masca mondena. Un singur lucru putem spune sigur despre Serban Huidu ca nu-si pune familia in fata cum fac alte mondenitati nu dau nume...Stim numai ca are doi copii o sotie si cam ATAT! Asta pentru ca el se gandeste ca mai bine primeste el toate injuraturile si badjocura decat sa le imparta cu cei pe care ii iubeste. M-am gandit sa postez aceasta deoarece zilele trecute am vazut un comentari gen:"Nu va mai ingrijorati de el daca noi am fi fost in locul lui si-ar fi batut joc de noi" ceea ce nu as prea crede el stie cum sta treaba cu accidentele doar a avut 4 majore in familie, voi ce credeti vreau o parere sincera.

Asa ca mai bine nu mai comentam despre oameni pe care ii vedem numai in fata televizoarelor.Aq pe bune cati dintre voi ati vorbit cu el pana acum pentru a va putea face o impresie?

3 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Totusi.nu trebuie sa ne zici noua,
Serban a fost si inca este, deocamdata, un om extraordinar,
Dar nu te mai plange, pentru ca stii foarte bine,

Nu ne intereazabatting eyelashes. Byez.winking

| andreeeeea a răspuns:

Ok. o comentat cineva?
sau dc esti as revoltat?

Nu, nu sunt revoltat acesta a fost doar un exenplu sunt multe asemenea cazuri
De ex. cei care tot posteaza intrebari despre justin bieber!
am dat ca axempu pe Huidu pentru ce acesta este celmai recent caz...