| Naspa6969 a întrebat:

Plz. help. Cnd intra Serban Huidu in emisie la Cronica Carcotasilor?

Răspuns Câştigător
| Anonima007 a răspuns:

S-ar putea peste 2-3 saptamani pentru ca inca mai este bolnav si daca ati vazut ca a slabit si cam in 2-3 maxim 4 saptamani o sa intre in emisiune. Funda?

3 răspunsuri:
| ledzeppelin a răspuns:

Cand se insanatoseste thinking

| Epurean a răspuns:

Nu are o data fixa, a spus ca va reintra cand se va simti putin mai bine. Oricum e in staff si probabil va aparea putin la fiecare emisiune

| ShaNNe a răspuns:

Serban Huidu a intrat de pe 9 martie la emisiunea"Cronica Carcotasilor"... FuNdaa?:*:*:X:X