| MeGhosta a întrebat:

Nu-mi mai merge sa instalez Google Chrome si-mi apare ce sa fac ca sa mearga iar si spune asa: "-Accesaţi Start > Run (Executare) -În fereastra,, Run" (Executare) care apare, introduceţi regedit în câmpul de text şi faceţi clic pe butonul OK." etc. Problema e ca eu am windows 7 si cand intru la start, nu-mi apare Run...Cum sa fac?

Răspuns Câştigător
| Mădă0611 a răspuns:

Scrii regedit (adica Registry Editor)in casuta de search.

Si daca tot vrei sa iti apara Run la Start Menu: click dreapta pe taskbar (bara de jos) --> Properties --> Start Menu --> Customize --> bifezi Run Command --> Ok --> Apply --> Ok.