| gossipgirl a întrebat:

Nu-mi mai merge statusul de la mess... Ce-i de facut? tongue
Asta se intampla de mult...si am tot dat restart-uri la calc dar nimic straight face

3 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

Si eu am probleme cu statusul. pune statusul apoi iesi de pe mess a restart si intra iar direct on line. nu inv. si e posibil sa-ti mearga. nu garantez. dar de obicei merge.

| ana14 a răspuns:

Incearca sa instalezi din nou messenger'ultongueeu asta stiam ca'i de facutbig grin

| fafu a răspuns:

Solutia ii sa iesi de pe mess si sa intri pe alt id de al tau si sa intri iar pe acela care nu merge si gata merge.