| Joker3134 a întrebat:

Nu-mi merge sa descarc autocad, cum as putea?

12 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu se poate! L-ai plătit și nu reușești?

Răspuns utilizator avertizat
| sierra1 a răspuns (pentru Joker3134):

Tu ca student la facultate tehnică, ce părere ai?

Răspuns utilizator avertizat
| sierra1 a răspuns (pentru Joker3134):

"Vreau sa-l downloadez pe pc!"

nici nu m-am gândit altfel dar te intrebasem ceva, mai sus cu 2 postări

Răspuns utilizator avertizat
| sierra1 a răspuns (pentru Joker3134):

Dar tu crezi că TREBUIE plătit?

asta te intrebasem dar după cum se vede, stam prost cu dialogul

Răspuns utilizator avertizat
| sierra1 a răspuns (pentru Joker3134):

A 3 a oară intreb: l-ai plătit?

Răspuns utilizator avertizat
| sierra1 a răspuns (pentru Joker3134):

Păi și-atunci, de ce crezi că-ți dă cineva ceva gratis? ești tu special?

| MariusGeorgeTipa a răspuns:

Licentele Autocad sunt disponibile in mai multe variante: subscriptie platita lunar, anual, trial de 30 zile sau licenta educationala. Deci nu 'se descarca" decat varianta trial 30 zile.
Pentru informatii legate de licente Autodesk, ai aici toate informatiile inclusiv cele legate de versiunea educationala:
www.softedu.eu/licenta-autocad.html
www.softedu.eu/versiuni-autocad.html

Daca te intrebi care este diferenta intre Autocad si Mechanical sau Electrical, iata aici raspunsul:
http://www.softedu.eu/autocad-sau-mechanical.html