| AvalohAlyn a întrebat:

"Nu ne-am nascut in locul potrivit"asa suna melodia lui Guess Who.Credeti acest lucru? Ma intreb daca are dreptate.Versurile melodiei sunt 100% adevarate, parerea mea. Ce fel trebuia sa fie locul potrivit pentru noi?

Răspuns Câştigător
cami
| cami a răspuns:

Secolul XVII, cand femeile purtau rochiile cu crinolina, si manusi cu palarie, cand cavalerii se aplecau in fata domnisoarelor cand le invitau la dans, si cand se oficializau sindrofii, pe melodii de genul : http://www.trilulilu.ro/bitzyk/6b6383495e3efb

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un loc rebel