| AnonymousMm a întrebat:

Nu pot sa raspund la nicio intrebarewaiting
Imi spune sa imi confirm adresa de e-mail:d
Dar nu am primit niciun mail de confirmare (chiar daca am dat click acolo pentru astathinking)
Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| MeGhosta a răspuns:

Pai si mie mi s-a intamplat thinking
pana acum acelasi lucru straight face
deci: intra pe e-mail`ul unde trebuia sa primesti ala de confirmare si daca nu ai la imbox intra la spam big grin trebuie sa fie pe acolo big grin ca si la minewinking si daca nu este nici acolo... incearca sa faci legatura cu TPU printrun mesaj spunandule happy funda?

3 răspunsuri:
| CosteaVlad a răspuns:

Ai cont de 8 luni (din 5 ianuarie). Deci nu l-ai făcut azi ca să fie cazul de mail de confirmare. Nu trebuie absolut niciun mail de confirmare. Te loghezi normal pe site, după care poţi răspunde la orice întrebare vrei. Orice probleme pe care le întâmpini sunt din cauza depăşirii capacităţii hardware a site-ului, cum de altfel s-a şi precizat. Sunt probleme temporare. Aşteaptă şi se vor rezolva, în caz contrar lasă un mesaj în pagina de contact ( http://www.tpu.ro/contact ) şi sesizează problema.
O zi frumoasă!

| CrYsS34532 a răspuns:

Intra in spam

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haha esti (o) dobitoc