| sMileY_6558 a întrebat:

Dc imi apare cand vreau sa raspund la o intrebare Pentru a posta acest raspuns, te rugam sa confirmi adresa de e-mail folosita pentru contul TPU.ro
Pentru a retrimite e-mailul de confirmare click aici cine imi spune va rog > funda

Răspuns Câştigător
| White13 a răspuns:

Pai trebuie sa intri pe mail si sa dai click pe link-ul ce ti-l trimit ei. Asa am patit si eu, si mi s-a activat.Succes!

2 răspunsuri:
| Toxxic_3495 a răspuns:

Nu prea stiu exact cum sa iti explic. Deci si eu am trecut prin aceeasi problema. Trebuie doar sa urmezi instructiunile pentru a confirma adresa de E-mail. Probabil pentru a stii sigur(TPU) ca nu ai creat cuiva un cont de pe adresa sa. Nu stiu...in orice caz da clik pe link'ul care ti'l da ei si urmeaza instructiunile, pentru a putea raspunde la intrebari. Bafta!happy

| Florinel_8780 a răspuns:

Pentru ca nu ai confirmat e-mail-ul.Intra pe mail si ai acolo un e-mail de la TPU cu autentificarea.Da-i pe linkul din el si poti sa raspunzi.