| elena_5298 a întrebat:

Nu pot sa raspund la intrebarile de pe TPU.ro. Cand trimit raspunsul imi zpune sa confirm adresa de mail. Am dat confirmare si totnu pot sa raspund. De ce?

3 răspunsuri:
| Alekzandra a răspuns:

Pai, dupa ce trimiti cererea intra in yahoo mail.Cauta si in inbox si in spam si vei gasi mesajul de la TPU. Apoi da click pe link-ul primit pe yahoo si gata.Succes!

| Alekzandra a răspuns:

Daca tot nu reusesti mai trimite odata cererea, si eu am avut problema asta.si mi-a luat cam mult sa vad cum imi confirm adresa...

| LoOvE a răspuns:

Intra pe email si dai la confirmare cont tpu.Si iti va zice undeva pe acolo:"clic aici pentru confirmare"

Si mie mi s-a intamplat la fel, si ma enerva pentru ca nu puteam sa raspund la intrebari.

p. s= daca tot nu merge incearca sa-i trimiti un mesaj ralucai "este persoana care se ocupa cu TPU". Sigur te v-a ajuta ea.Eu acolo apelez