| BubU_8104 a întrebat:

Nu reusesc sa dau raspunsuri, am mai pus intrebarea asta si cineva mi-a raspuns ca cica este un x pe mijlocu paginii si sa dau click pe el... niste tampenii. Ce trebuie sa fac sa pot raspunde la intrebari?

3 răspunsuri:
| Lylia a răspuns:

Dacă nu şti cum poţi să răspunzi (fara vreo altă defecţiune tehnică), îţi voi spune eu:
1. Vezi ca sub întrebarea la care vrei să dai răspunsul se află un dreptunghi portocaliu, cu unul alb în mijloc. Sus, în stânga, scrie: ''Ai un răspuns pentru x (numele persoanei pe care vrei sa o ajuţi cu răspunsul tău)?''; sub scris, e un spaţiu unde îţi poţi scrie răspunsul. Apoi dai click pe pătrăţelul alb din dreapta pe care scrie răspunde; îţi va apărea o căsuţa, iar în stanga jos, vor fi doua opţiuni: ''Doresc să îl public'' şi ''Doresc sa îl editez'', iar tu vei da click pe ''Doresc să îl public'', după ce ai verificat încă o dată răspunsul. Sper că te-am ajutat şi că am fost destul de clară!

| gabisteaua74 a răspuns:

Arata ca si cum ar vb in benzi desenate su scrie,, ai un raspuns pentru...''

| JustUs4ever a răspuns:

Inseamna ca nu ai confirmat adresa de email.