| anonim_4396 a întrebat:

Nu se discuta mai pe nicaieri.
Cum ramane cu oamenii care nu se pot adapta acestui stil de viata? Nu stiu sa explic, pur si simplu sa zicem ca nu li se potriveste, deloc.
Nu prea ai de ales, ca na. Lucrurile au modul lor de a fi.
Ce parere aveti? (fara raspunsuri batjocoritoare sau de genul. Raspundeti daca aveti ceva de zis in legatura cu asta)

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu iti place munca aaaa?

| gemeni6226 a răspuns:

Ce nu se discuta pe nicaieri? Care stil de viata? nu inteleg aceste intrebari.In mod concret ce fel de stil de viata? Ce nu se discuta pe nicaieri?

| FreddieM a răspuns:

Interesanta intrebarea, chiar as vrea sa raspund dar nu am priceput care e continutul de fapt. Ai vrea sa o elaborezi putin?