| neanicu a întrebat:

Nu se putea mai multa decenta la prezentatoarele astea de fite de la show-urile TV, macar acum in Saptamana Mare, si in special azi Vinerea Mare? la modul in care se imbraca? putin respect totusi?

2 răspunsuri:
| camelia1812 a răspuns:

Respect? la ele in dictionar nu exista acest cuvant
oricum mie nu-mi vine sa mai pornesc televizorul pentru ca nu mai este nimic interesant numai scandaluri, fite, vedete cu zeci de operatii estetice,"cantarete" care nu-s in stare sa faca playback
si daca avem cateva vedete chiar talentate (andra, paula seling etc) tot nu stim sa le pretuim si aproape toate valorile tarii pleaca in strainatate.asta este Romania

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing Cu timpul, vor imbatrani si, poate vor deveni mai intelepte. In cazul asta, ar fi interesant de vazut ce reactie au, atunci cand privesc inregistrarile aparitiilor TV din tinerete. Isi vor spune oare "doamne, ce idioata mai eram."? Da-mi voie sa ma indoiesc.