| Deyaa2 a întrebat:

Nu stiti cat costa intrarea la strad/lacuri Ocna Sibiului sau la bazinul din Geoagiu Bai?happy

2 răspunsuri:
| BloodPrison a răspuns:

Cine vrea să îşi petreacă o zi la ştrandul din complexul Geoagiu-Băi trebuie să ştie că preţurile de intrare sunt: 12 lei pentru adulţi şi 8 lei pentru pensionari dar şi pentru copii cu vârste între 7 şi 14 ani.LA ocna Sibiului costă în jur de 3-5 lei, nu sunt sigură!
Baftă!

| anonima17 a răspuns:

Daca mergi cu ttrenul la ocna sibiului poti sa mergi pe langa garra si ajungi la o poarta care intra la lacuri acolo unde este hotelul si usa aia e tot timpul deschisa si poti intra prin ea fara sa platesi

eu asa am facut tot timpul si mai erau multi oameni care intrau si ieseau pe acolo