| DyannaDya a întrebat:

Heyy TPU! Stie cineva cam cat costa sa stai la casuta in Ocna Sibiului la Lacul fara fund? Pentru doi adulti.Si daca intrarea la lac se plateste (nu cred ca se plateste dar poate acum e altfel). Deci ce caut este:Cazare in casute pentru doi adulti la Lacul fara fun-Ocna sibiului. Daca gasiti un site cu tarife il puteti pune si aici.Eu am cautat pe google dar nu prea am gasit.Multumesc de rasp!

1 răspuns:
| lallalle a răspuns:

Este aici aproape de mine. Uite erau casutele acelea pentru 2 persoane si costau 70 Ron pe noapte Acum doi ani, anul trecut au renovat acolo si a fost inchis toata vara dar oricum nu cred ca s-au scumpit mult maxim 100 ron pe noapte. Dar oricum se merita este foarte frumos