| iubi_duby75 a întrebat:

Nu stiti un site unde se tine evidenta tuturor oamenilor din romania? adica daca scrii numele sati apara nr de telefon sau adresa?

Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

Ţine de evidenţa populaţiei, dar ai nevoie de un motiv serios pentru a face o cerere în acest sens. Ştiu că au apărut din greşeală la un moment dat date de genul acesta pe un site dar în mod normal sunt considerate date confidenţiale care mai ţin printre altele şi de siguranţa naţională.

1 răspuns:
| thealc a răspuns:

Singurul lucru pe care ai putea sa il faci este sa te angazezi la S.R.I.
nu exista asa ceva