| xoBridgetXO a întrebat:

Stiti niste site-uri in care daca scrii numele unei persoane, orasul si tara de unde vine iti da adresa de e-mail sau nr de tell? =D.[in special din europa]

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Chiar crezi ca exista idioti care sa-si puna pe net asemenea date? Sa-i sune toti nebunii si sa li se blocheze mailul cu tot felul de spam-uri?

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Nu ma refer la vedete, ci la persoane normale, care isi utilizeaza capul la gandit.

| xoBridgetXO explică:

Da cred.de ex. eu a gasit mai demult da' nu mai stiu exact site-ul xD tongue.si nu, nu ma refer la vedete daca la asta te gandestiwinking