| Terry_4248 a întrebat:

Nu stiu ce fel de rochie sa port la banchet. putin ajutor nu ar strica deoarece e o seara foarte importanta pentru mine si as vrea sa aud mai multe opinii.mersi

5 răspunsuri:
| andreea7520 a răspuns:

Http://www.starshiners.ro/produse/1139/rochii.html

Toate sunt drăguţe, e imposibil să nu-ţi placă ceva!;;)

| Ioana22B a răspuns:

Si eu am aceeasi problema, dear.happy...nu stiu cred ca voi opta pentru verde sau lila...cat depre tine, acea tinuta sexy cu rochie clasica scurta rosie si manusi negresmuge ff potrivitasmugAi fii foarte hot si ai atrage toate privirile asupra ta[:Xsmug]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sa ati iei pe placul tau ca si eu fac la fel o fata