| Distratul28 a întrebat:

Nu știu ce religie sa am sau dacă sa fiu budist, sau ateu, sau musulman, nu știu care e adevărul, ce sa fac, unde sa ma convertesc ca nu reușesc, ma schizofrenie paranoida. Deci?

9 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Stai pe budă câteva ore şi vezi ce iese.

| sierra1 a răspuns:

"schizofrenie paranoida" e și asta o religie, că așa se ințelege

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Să renunți la diagnosticul tău,
2. Nu există adevăr absolut în nici o religie.

| Mayhem666 a răspuns:

1. Ateismul nu e o religie.
2. Nu e obligatoriu ca cineva sa aiba neaparat o religie.

| oglindasultanului a răspuns:

Alfonz tu esti asta laughing ce diferiti sunteti pe alte conturi.

| ShaOfHatred a răspuns:

Embrace nothingness

| CIaudiu a răspuns:

Ce consideri tu ca ti se potriveste cel mai mult acolo te convertesti.
Noi nu putem face altceva decat sa te invitam in turma noastra. Logic, nu? Doar n-o sa vezi un religious ortodox ca iti recomanda ateismul sau religia musulmana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Budist adică să speli budele?
Asta a fost primul meu job in uk.

| Fabianaa a răspuns:

"budist sau ateu sau musulman"
Hotărăște-te odată! Religia nu e ca la roata norocului, nu decizi ce religie sa fi în zile diferite. Lasă tu religia la care ești, ca tu singur schimbi religiile ca pe șosete. Alege una și pe aia ramai.