| Hames a întrebat:

Cei idei nebune pentru vara de facut cu prietenenii imi puteti da?
Sa fie ceva foarte nebunesc...

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Invatat sa pictati cu penisul ca baiatul ala de la iumor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva ce au făcut colegii mei: au luat oua si au dat cu ele prin geamurile oamenilor big grin ilegal neilegal au ajuns la secția de poliție. Eu as zice sa faceți pliante false cum ca s-ar deschide un magazin in care prima zi e gratis totul si sa le distribuiți oamenilor si chiar sa le puneți in scările blocurilor (suna nebunesc dar sigur ar crede unii, adica eu as crede deoarece odata la mine in oras s-a deschis un fast-food, eram eu si o colega rupte de foame după școală, am trecut pe acolo dar cum nu aveam bani nu am intrat, asta ca a doua zi sa spună lumea ca s-a dat gratis mâncare...) Puteți sa faceți cu ce vreți nu neapărat cu un magazin, asta mi-a venit acum la ora asta big grin

| Doja a răspuns:

Sa invatati pentru scoala, sa cititi niste carti, sa lasati trapul, manelele si sa nu va purtati ca niste degenerati. In curand va fi ilegal, asa ca profitati.

| Anabela777 a răspuns:

Faceti graffitti pe cladiri vechi, cocotati-va pe statui si faceti-va poze haioase batandu-va joc de statui (ex:o poza in care unul din voi isi baga degetul in nasul statuii), faceti plaja in locul cu nisip din locul de joaca, inotati in fantanile din parcuri si bateti-va cu apa de acolo.

| Shinderiu a răspuns:

Party-uri, căutați case părăsite și intrați în ele, faceți farse oamenilor, faceți taguri sau graffiti-uri pe cladiri etc.