| Dadutza_6167 a întrebat:

Nu stiu cum sa va raspund la raspunsurile pe care mi le trimiteti...cine ma ajuta pls

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Să răspunzi la răspunsurile noastre?
Scrii răspunsul tău, vis-a-vis de o întrebare de-ale tale, în căsuţa "Ai un răspuns pentru Dadutza?" dedesubtul întrebării respective şi dai clic pe "Răspunde". E simplu.
Succes!

caramela
| caramela a răspuns:

Buna draga, cum nu stii sa raspunzi la intrebari? cand primesti e-mail acolo scrie destul de clar X a pus o intrebare pe TPU, daca ai un raspuns pentru X apasa aici, dai clik si te duce la imtrebarea pusa de X, dedesubt iti apare in chenar portocaliu si scrie: ai un raspuns pentru X? dai click in chenar si raspunzi la intrebarea respectiva, apoi dai click pe Raspunde, si te duce la o alta pagina unde iti afiseaza asa:doresti sa il publici s-au sa editezi, recitesti raspunsul iar daca nu ai greseli, dai click pe doresc sa il public, asta e tot, sper ca te-am ajutat cat de cat, incearca si vei vedea ca ai sa reusesti, o seara buna!happy