| SarcasticallyPunished a întrebat:

Exista cineva pe aici caruia ii merge mintea brici la limba romana? Cineva care a luat peste 8-9 la bac, as vrea sa ma lamureasca, cu baremul in fata, la anumite chestii pe care eu consider ca le-am scris corect si nu mi-au fost punctate. Am facut contestatie si vreau sa stiu la ce sa ma astept. Daca ma puteti ajuta, va rog lasati un comentariu aici sau trimiteti-mi un mesaj privat, la care o sa va raspund eu. Multumesc anticipat.

6 răspunsuri:
| alin180 a răspuns:

Nu cred ca ai sanse sa primesti un raspunslaughing Nu sunt asa multi oameni in Romania ca sa ia 8-9 la bac tongue Maxim 50 daca au luat este binehappy

Răspuns utilizator avertizat
| Vrajeeala a răspuns (pentru alin180):

Cum sa ia ma maxim 50 peste 8 in toata Romanialaughing. doar in Bucuresti sunt 330 care au luat peste 8.

| alin180 a răspuns (pentru Vrajeeala):

Am zis si eu cu aproximatietongue

| Opriţa_Adde_1993 a răspuns:

Cu ce te pot ajuta?

Răspuns utilizator avertizat