| krisma a întrebat:

Nu stiu de ce nu s-a facut publicata intrebarea de ieri, cum imi fac prieteni aici pe acest site vreau sa stiu?

5 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Intri in contul utilizatorului pe care-l doresti sa-ti fie prieten si sub fotografia lui scrie "Adauga ca prieten". Dai click acolo. Daca respectivul te accepta ca prieten, va da accept, daca nu te va respinge. Asta e toata filosofia!

| paramore a răspuns:

Ti-am trimis eu cerere de prieteniewinkingtrebuie doar sa aprobi

| Petronela a răspuns:

La vizualizarea profilurilor dai la adaugare ca prieten

| luckyluke a răspuns:

Vizualizezi profilele si dai click pe "adauga ca prieten"winking

Răspuns utilizator avertizat