| unualtu50 a întrebat:

urgent va rog! Ieri am facut niste sport de dimineata iar mai pe la 7 m-am dus in parca cu prieteni si am baut (nu stiu daca are legatura cu intrebarea care vreau s-a o pun ) mult totul bine si frumos m-am dus la culcare si m-a trezesc de dimineata cu o durere ingrozitoare de la piept in jos pana la burta cred ca ma dor muschi nu pot sa fac miscare multa si altele iar intrebarea este trece pana dimineata si ce trebuia sa fac ca sa treaca pentru ca vreau sa ma duc la strand ce trebuie sa fac sa imi treaca si oare imi trece daca nu fac nimic pana maine dimineata?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Ai suprasolicitat muschii facand sport si e normal sa te doara, durerea se va mentine 3 zile cel mult si va scadea treptat in acea perioada asa ca data viitoare lasi treaba mai moale sa nu te doara din nou.

1 răspuns:
| dianna999 a răspuns:

N; ai mai avut febra musculara?rolling on the floor))))))))