| AvalohAlyn a întrebat:

Nu va e dor de liceu/școală vouă? Celor ce ați absolvit? Mie da.

5 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Sincer cam da, chiar aseara m-am gandit la liceu, a trecut prea repede si chiar m-am simtit bine, ma duceam de drag, se radea mult,, profesori si colegi foarte misto, oameni de calitate, unele materii erau predeta dumnezeieste, voiai sa nu mai treaca ora aia si sa se mai povesteasca unele chestii. Chiar mi-e dor de foarte multe amintiri de acolo, parca ieri au fost, nu aveam nici cea mai mica grija, anii de aur au fost aia.

| Celcestietot a răspuns:

Cum să nu îmi fie dor, era bine pe vremea aia. Acum dau în mare parte de deprimați, antisociali și prosti (adulți, la vârste înaintate), cum crezi că îmi este?

| Sofer a răspuns:

Sincer da. Ca a fost ca o relaxare pentru mine.

| MPersephone a răspuns:

Mie nu mi-e dor. Nu am avut o experienta rea, dar la universitate e mult mai bine decat la liceu.

| Tyranolow a răspuns:

Mi-e dor de bucile colegului meu de banca am precizat ca e baiat