| Soniaaa a întrebat:

Adresez aceasta intrebare celor care au absolvit sau sunt la liceu

4 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Eu am absolvit un liceu teoretic la specializarea matematică-informatică.
Din câte ştiu eu, la profilele economice matematica este de nivel M2. Eu am studiat la nivel M1+ (fiind unul din cele 5 licee pe ţară la vremea respectivă sub egida Oracle Inc.).
Dacă mie M1+ mi s-a părut uşor spre accesibil, M2 e floare la ureche.
Când am dat bacul, am avut timp să-mi fac şi lucrarea mea de peste 9 şi lucrarea unuia care dădea din M2. Pe-a lui am terminat-o în 30 de minute şi a luat 9.40.
Prin urmare, matematica la profil economic mi se pare foarte-foarte uşoară.

Numai bine.

| wolfy911 a răspuns:

Care intrebare?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai uitat sa pui intrebarea! Sau trebuie sa bagam o fisa?!

| Soniaaa explică:

Decii.Reformulez daca ati absolvit sau sunteti la prfilul Tehnician in activitati economice. Imi puteti spune cat de grea vi se pare(vi s-a parut ) matematica. Ofer fundabatting eyelashes