| RainDrop a întrebat:

Nu va-ti saturat de intrebarile de genul
"Cine are ca si mine funda"
De ce sa ghicim gusturile altora?! I dont get it!

3 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Rukhsandra are drepte. Data viitoare când o să mă plictisesc am să pun şi eu o întrebare de tipul : " cine are chiloţi ca ai mei primeşte fundă". E penibil. Dar sunt copii şi na. Baftă!

| Rukhsandra a răspuns:

Sunt intrebari puse din plictiseala si lipsa de ocupatie...

| Aero a răspuns:

Dar nu inteleg care e problema? Poti sa raportezi asemenea intrebari cu caracter irelevant. Crede-ma ca sunt foarte multe intrebari de genul asta si de o buna parte din ele ma ocup chiar euwinking

Cum spunea si Rukhsandra, intrebarile astea sunt puse de niste copii din plictiseala si lipsa de ocupatie.