| gritt a întrebat:

O fata supraponderala ar putea avea succes pe Onlyfans?

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da

| LoveSleep a răspuns:

Doar dacă își face doua conturi, își taie pozele pe la jumătate și postează câte una pe fiecare cont.

| gritt explică (pentru LoveSleep):

De asta te ador.

| LoveSleep a răspuns (pentru gritt):

Vad ca încerci în toate direcțiile.

| gritt explică (pentru LoveSleep):

Vad ca esti sexy in toate directiile.

| oglindasultanului a răspuns:

Conteaza ce poarta si cum se comporta cu celalti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A venit o subponderala, posibil anorexica sa se bage si ea in seama.

| gritt explică (pentru anonim_4396):

A venit grasa sa-si transpire maioneza aici.

| Mopmop a răspuns:

Ai fi mirata cati barbati adora plinutele... unii chiar dau bani ca sa le vada cum infuleca cate 10 pizza la o masa... asa incat de ce nu?

| Marian12123 a răspuns:

Da să ști ca la foarte mulți bărbați le place oricum pe Onlyfans nu sunt fete supraponderala dar nu cred ca esti așa cum zici. Uita te pe ph sau fetele care fac video chat sa vezi fetele plinute, gras ce apreciate sunt. Si mi-e îmi plac?

| gritt explică (pentru Marian12123):

Plinute. Dar obeze?

| Marian12123 a răspuns (pentru gritt):

Ce înălțime ai si câte kg?