| Rizer a întrebat:

O intrebare fara raspunsuri, de aseara o tot urmaresc si na rasp nimeni la ea.am rasp eu dar pe langa... unde suntei TPU?
Deci uitati o intrebare care nu a rasp nimeni!

http://www.TPU.ro/......-ajuta-sa/

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Sincer, am vazut-o si eu dar n-am inteles nimic din pasareasca aia, asa ca am trecut mai departe. Chiar atat de multe limbi straine, nu stiu.

| sadness_8987 a răspuns:

Esti tare... daca oamenii nu stiu sa faca addons pentru cs ce vr u acum? u crezi ca daca intrbi ceva pe site ai sigur un raspuns? Daca vrei neaparat sa-l ajuti dc nu te apuci sa creezi addons-uri pentru sv de cs ca sa-l poti ajuta? Ceea ce vrea el se poate face in 2 moduri : unu mai usor si unu mai greu. Cel mai simplu pentru el este sa se duca in addons apoi in amxmod( in cazul in care-l are instalat) apoi in amx.cfg si acolo sa caute "amx_imessage" si sa inlocuiasca ceea ce este intre " " cu mesajul pe care-l vrea. Iar pe sv o sa-i apara pe mijlocul ecranului mesajul care l-a pus acolo. Mai este inca un mod dar mi-e prea lene ca sa stau sa-l scriu... si oricum daca era asa dornic sa faca asta exista o multime de tutoriale pe net cu sv de cs si alte prostii; dar este mult mai simplu sa pui o intrebare pe un site si sa ti se dea mura-n gura totul decat sa depui un pic de efort; Tipic romanesc...