| oVeveritzaDulcexD a întrebat:

O intrebare in legutura cu jocul ourword. Pe last cookie scrie intr-un chenar verde toate cele 3 coduri active. De curand au mai aparut 2 coduri : unul se numea playtest coins si unu se numea playtest gems. Puteti sa-mi explicati si mie ce-s cu ele?

Răspuns Câştigător
| xXxIulyxXx a răspuns:

Poate ai aflat dar aceste coduri sunt pentru voluntarii ourWorld.(cei cu fata in stanga numelui). Se pare ca nu stiu cum se folosesc dar ele sunt "prize-uri" pentru voluntari. O cunosc pe sora ta, XDVecinaDeLa1XD. Numele meu pe ourWorld este Julie Crazy x3 si m-as bucura sa fim prietene.

8 răspunsuri:
| oVeveritzaDulcexD explică:

Ok mersi

| oVeveritzaDulcexD explică:

Da asa este roxy greseala de tipar scuze
:d

| oVeveritzaDulcexD explică:

Nu conteaza lvl eu am lvl 80 si tot nu stiu de ele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt pentru voluntari toantelor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se stie eu am nivelul 15 daca o sa aflu ceva am sa-ti zic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... la playtest coins este un cod de bani sh playtest gems cod de gems!
ce naiba nu intelegi?!

| Roxytza_1134 a răspuns:

In primul rand se cheama ourworld...stiu si eu de ele...am lvl 58 dar habar n'am ce's cu ele. oricum poate se afiseaza

| DeliciOaSaTaa a răspuns:

Nu se stie inca si eu sunt jukator si am lvl 55 insa nu stiu inca cand voi afla iti voi zice