| Xchr a întrebat:

O intrebare mai mult de plictiseala...Care este proverbul care va impresioneaza cel mai mult?
Funda pentru raspunsul care o sa-mi placa cel mai multbig grin

Răspuns Câştigător
| AnGeL a răspuns:

Pai mie imi place cel mai mult proverbul :,, Copilaria, singurul paradis pierdut"
as da orice sa pot sa mai am acele clipe frumoase ale copilariei
sa nu mai fiu atat de stresata cu scoala si tot
sa pot sa stau seara tarziu si sa ma joc pana la epuizare cu vecinii
pentru mine copilaria a insemnat mult si stiu ca sunt norocoasa ca am avut una spre deosebire de alti copii

1 răspuns:
| katy a răspuns:

Carpe diem! adica Traieste clipa!