| anonim_4396 a întrebat:

O intrebare pentru baieti/barbati: Cu cate fete/femei ati facut dragoste?
si o intrebare pentru fete/femei: Cu cati baieti/barbati ati facut dragoste?
As dori doar un raspuns Sincer, puteti raspunde cu numele de user sau puteti raspunde ca Anonim, doar atat, fara alte explicatii si detalieri, aberatii. Conteaza varsta dvs. Nu ma intereseaza lesbi, homo. Multumesc.

Exemplu:
Marin 28ani - cu 4 femei
Maria 18ani - cu 2 baieti

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cristiana 30 de ani, doi barbati.

12 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Ohhhhhhhhhhhhhhhhhhhho... Vrei sa ti-i spun pe anii de viata sau" modo grosso"? Hai ca am glumit si sincer, nu-ti raspund, este viata mea personala, eu nu am facut colectie de barbati cu care am facut sex, am mai spus-o si repet, nu fac sex ci DRAGOSTE, consider ca asa ma respect pe mine si asa imi respect si partenerul. Eu traiesc cu adevarat ceea ce fac, nu sunt o scandura din gard cu gaura langa care este scris cuvantul "mana" si eu chiar cred ca este asa ceva si ma rezolv. Ma scuzi, ca ti-am raspuns asa, dar eu sunt mai directa, mai altfel decat alte femei si stiu si de ce?
Si inca ceva... cel care face sex nu mai este baiat, esti de acord cu mine? Asa ca "Maria 18 ani - 2 barbati...

| ellene a răspuns:

Anonim 19 ani - 1 barbat :X

| julliano a răspuns:

Anul acesta? cu 5 rolling on the floor Nu stiu, nu le-am numarat in fiecare an! :-p

@elena ce te arunci pe om asa. unde ai vazut tu ca zicea sex?! Tot de dragoste era vorba.

| 44-mytel a răspuns:

Vrei sa stii daca te-a intrecut cineva?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu 15 femei, fete...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te rog din suflet sa-mi raspunzi pentru ca ai sa ma ai pe constiinta pentru ca,,, crap pe dinauntru de curiozitate, cu ce e atit de relevant pentru tine?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Baiiii am dat log out si eram iesita...de ce imi apare numele? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Alex 22ani - 47 femei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

18 ani-2barbati

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ady 20 ani 29 femei fete cum dr sa le mai spun

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In familia mea multe rau numai tata vreo 900-1200 in decursu a 40 de ani bunicu vreo 90 unchiu 300 eu 50 si inca nu am implinit 19 ani cum nici unchiu nu a implinit 27 dar ne respectam...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cristiana 30 de ani, doi barbati. inmultit cu 10