| dopeboychris a întrebat:

O intrebare simpla de ce majoritatea de pe TPU sunt ridicoli si pun intrebari extrem de stupide? mersi

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Unii sunt pur si simplu prosti, lenesi iar alti sunt plictisiti, lipsiti de atentie si spameaza aici cu 69 de intrebari zilnic doar sa primeasca si ei putina atentie, sa se consoleze cu gandul ca cineva ii citeste intrebarile si ii raspunde la ele, chiar daca ele nu au nici un sens, sau nu au un raspuns concludent.

7 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Trolling de calitate slaba/

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Lucreaza gratis pentru distractia mea. Inclusiv tu.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Ti s-a spus ca masturbarea produce tulburari la creier dar tu nu te lasi.

| deeeaqq a răspuns:

Plozi care caută atenţie
N-au ce faci şi pun la mişto
Vor să apară pe Youtube, mai exact pe canalul lui Zappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca seamana cu tine, sunt de etnie rroma.

Răspuns utilizator avertizat
| Marian1001 a răspuns:

Nu au ce face