| FreddieMercury a întrebat:

De ce majoritatea de aici pun cele mai stupide intrebari pe care mi le-am putut imagina vreodata?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Pentru ca li se permite.
Pentru ca asa se simt si ei bagati in seama.
Pentru ca le raspundem.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| CARMENCITA a răspuns:

Ceea ce pentru tine e stupid pentru altii poate fi important.De exemplu eu consider ca intrebarea ta e stupida. Daca nu-ti place sa intri pe acest site si nu ai inteles ca acest site este pentru a ajuta si a primi ajutor si nu doar ca te plictisesti nu mai intra pe site.Tu te-ai nascut invatat?

| Pregnant a răspuns:

Pentru ca majoritatea celor de aici au 10-12 ani, cu parintii ocupati si nu au pe cine sa intrebe. Sau le e rusine si au mai mult tupeu din spatele pc-ului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ha, ha! Tu intrebi?