| BUBULINA a întrebat:

O piesa dedicata tuturor mamicilor in special pentru mamica mea

http://www.youtube.com/watch?v=xabazbI0Ihw

Răspuns Câştigător
| Leea1234 a răspuns:

Of,ma omoara gandul ca intro zi nu am sa-i mai am langa mine ,(acum sunt eu femeie in toata firea ,si am si eu la randul meu copil )si chiar daca nu i-am vazut de mult ,stiu ca sunt acolo ,acasa,si sunt mandrii de mine ,ma rog la D-zeu ,sa-i tina multi ani alaturi de mine ,am nevoie de ei (la naiba imi dau lacrimile) ce mai .......imi este dor de ei ! Multumesc pt .dedicatie (si eu sunt mama ,de 3 ani si jumatate)

9 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Foarte frumoasa melodia happy

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Bubulina: Nu nu o stiu laughingrolling on the floor

| Leea1234 a răspuns:

Of, ma omoara gandul ca intr-o zi nu am sa-i mai am langa mine,(acum sunt eu femeie in toata firea, si am si eu la randul meu copil )si chiar daca nu i-am vazut de mult, stiu ca sunt acolo, acasa, si sunt mandrii de mine, ma rog la D-zeu, sa-i tina multi ani alaturi de mine, am nevoie de ei (la naiba imi dau lacrimile) ce mai ...imi este dor de ei! Multumesc pentru. dedicatie (si eu sunt mama, de 3 ani si jumatate)

| BUBULINA explică:

@mumoasa ai uitat ceva
o sti sau nu?laughing)

auran
| auran a răspuns:

Multumesc pentru dedicatie - draguta dar, trista (si, nu o stiam).

| jane_5414 a răspuns:

Ce frumoasa melodie. Si eu o iubesc mult pe mama mea si i-o dedic ei si pentru mamicile din lumea asta.

| dean a răspuns:

Frumos.versuri adevarate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta i-am dedicat-o mamei mele de ziua ei de nasterehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu mult poezi pentru mama