| anonim_4396 a întrebat:

Piesa dedicata generatiei INTERNET :)) cum vi se pare? e adevarat ce zice omu acolo? http://www.youtube.com/watch?v=qPMbo13iwGA

3 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Super versurile si cat se poate de adevarate. Dar ce ne-am face fara internet, daca am ajuns dependenti de el? Eu am o lume in casa mea, niciodata nu as fi avut atatia prieteni, fie ei seriosi, ciudati, tineri sau maturi sau nu as fi acumulat atatea cunostinte din diferite domenii. Mi-a placut faza cu siretul...

| ٳ ٴٳ ٴ !ńα ßáäá''ђђ ٳ ٴٳ ٴ a răspuns:

Lol laughing cat de tare e laughing
Oare ce ne'am face noi fara internet? ar fi o plictiseala ingrozitoare. dar este si foarte folositor happy
Bine sunt si unii care isi povestesc viata la status si ce fac ei zi de zi pe diferite site'urihee hee mai sunt si din astia

| .::CyBeR::. a răspuns:

E tare, dar netu' face totul, de la el afli aproape tot.