nony
| nony a întrebat:

O planeta trece pe langa Terra dupa milioane de ani in care nu se mai vazusera si o intreaba?
-Ce faci soro, nu te-am mai vazut de mult.
Terra: Rau. mi-au aparut Homo Sapiens...
-Stai linistita ca o sa dispara.si mie imi aparusera.

Un sambure de adevar aici? thinking

11 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Se vindeca ealaughing

| SweetCandy a răspuns:

Vezi tu...planeta noastra e frumoasa..pacat ca e locuitabig grin

| SweetCandy a răspuns:

@MucealuiFlaimoc...am spus cu totul si cu totul altceva...hai mai citeste odata, k eu am rabdare cu tine...laughing
sau daca nu mai vrei sa citesti, apuca-te de urechi si vino la minerolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| SweetCandy a răspuns:

@enigma......ee......nu ma supara...doar ma enerveazarolling on the floorrolling on the floorchiar asa cum sa isi permita sa nu inteleaga ce spun?rolling on the floorrolling on the floor

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

De ce in contextul asta homo sapiens suna ca herpes?

| LuS[z] a răspuns:

Oare? a aparut viata?

| DMV a răspuns:

Asta e de la George Carlin: "The planet sees us like a mild threat, something to be dealt with[...] like a bad case of fleas"

| kayan a răspuns:

Nu stiu daca au mai fost homo sapiens si pe alte planete... dar cu siguranta ca noi vom disparea... tine doar de timp...

| nosmoke a răspuns:

Poate! laughing Nu se stie niciodata ce se poate intampla laughing!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi sigur ca da.vezi tu, oamenii sunt ca o boala dar se poate trata:dispare singura...winkingpana cand vom disparea mai avem de traitlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@sweetcandy -cine te supara mai? cearta-l! pai sa nu inteleaga el sensul propozitiei tale?
@nony-tare bancul, l-am citit cred ca de 4 ori aici pe TPU, insa tot mai zambesc la recitirea lui. laughing