| anonim_4396 a întrebat:

O prietena de-a mea mai mica cu 3 clase. ea e pe a III a bun. Deci ii place d e un baiat ( nu sarutari, dragoste sau prostii de astea se*.) ii place doar de el si nu reuseste sa ii atraga atentia mai ales in pauze... e tot dupa el ea mi-a zis sa public asta pe intrenet cel mai bun e TPU. lume ea mi-a zis sa public anuntu pe mess ea nare cont de TPU. Indrumatio vrea doar sa ii atraga atentia cel mai bun raspuns Fundita.

8 răspunsuri:
| cισcσℓαтαﺕαєяαтα a răspuns:

oh go on Chiar daca nu arata, i`a atras deja atentia.happy

Daca este cu 3 clase mai mica, oh go on nu cred ca se uita la ea, pentru ca ar aparea disputele cu prietenii.

| cισcσℓαтαﺕαєяαтα a răspuns:

Nu e stupid draguta meahappy, e Realitate!winking

| cισcσℓαтαﺕαєяαтα a răspuns:

Aoleoo`laughing)) Clasa a 3a?! Spune`i sa o lase balta^_^`

Sa mai creasca. oh go on

| cισcσℓαтαﺕαєяαтα a răspuns:

rolling on the floor Eee da. Nu`mi pasa mie de fundita tahappy.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai inteles gresit amandoi sunt in aceeasi clasa si is de clasa a IIIa amandoi eu is cu 3 clase mai mare ca ea...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma amandoi is clasa a IIIa ca sa intelegi!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa nu te gandesti ca o sa-ti daw fundita pentru astea...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mdea.se pare ca nu mai am cum te contrazice ar trebui sa aiba minim 16 ani pentru un iubit sau sa aiba vreo 18-19...