| Rebecatr a întrebat:

O relație poate funcționa dacă indivizii vorbesc doar prin mesaje?

6 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Dacă știți că nu vă veți întâlni niciodată, nu are rost.

| Dorotheea21 a răspuns:

Nu poate. Mai devreme sau mai tarziu trebuie sa va intalniti fata in fata, altfel nu se numeste relatie.
Ar semana cu cititul unei carti (mai bune sau mai proaste) la a carei scriere participati amandoi, fara sa va vedeti.
Mai seamana si cu o pierdere foarte mare de timp. happy

| Sofer a răspuns:

Dacă nu o sa va vedeți în scurt timp. Ce rost are atâta vorbărie?

| Rebecatr explică (pentru Sofer):

Sa te vezi odată sau de doua ori pe lună.

| FreddieM a răspuns:

Doar atunci poate functiona. Dupa ce incepeti sa va frecvantati, piere farmecul.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Aia nu e relatie.