| anonim_4396 a întrebat:

O școală unde pot studia pianul?

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Școala Populară de Artă din orașul tău. Dar întrebi degeaba, că așa cum te cunosc, nu o să faci nimic.

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

De unde ma cunoașteți?!
Din întrebări și răspunsuri, nu poți cunoaște un om.
O sa ma înscriu de îndată ce vor fi noi înscrieri, însă credeam că voi primi o altfel de idee decât Școala Populară de Arte.

| sadrian46 a răspuns (pentru anonim_4396):

Te cunosc prin remote viewing, vedere la distanță. Iar când văd mutra ta de copil cu gura căscată, îmi închipui că ai rămas așa cu ea.

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

Iar tu ești un mos aiurit care este flămând după atenție. O sărăcie legată cu ață. Îți petreci majoritatea timpului pe TPU, pentru că probabil nu ai pe nimeni.
Te crezi Shakespeare ca ai primit distincția de "utilizatorul anului 2019". Hai sictir! Ești un mos pe care îl cauta Moartea cu coasa și tu pierzi timpul pe aici.

| SilentRain a răspuns:

La Jilava

| anonim_4396 explică (pentru SilentRain):

Probabil tu acolo l-ai învățat. Acolo trimite-ți tu copii.