| AvalohAlyn a întrebat:

Oare aia care lucrează la KFC/Mc mai ciupesc și ei mâncare de acolo?laughing

7 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Eu parca stiam ca daca le mai ramane mancare in plus, ii lasa sa o ia acasa (serios).

| SilentRain a răspuns:

Mai mânca si eii

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Da laughing

| Justme1997 a răspuns:

Am lucrat la un alt magazin de fast food mai putin controlat si ciupeam la greu, am mancat la pui pana m-am scarbit

Răspuns utilizator avertizat
| Justme1997 a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Ce lume? Un magazin mic cu 2 angajate, sef absent. Rămâneam de multe ori cu marfa aproape expirata pe plus.

| Irinel15123532 a răspuns:

Da, au si bonuri de masa, uneori le-o ofera si pe cea ramasa, si ramane destul de multa.