| CracanelTrasPrintrunInel a întrebat:

Oare cati oameni chiar fac ce le place in viata? Profesional vorbind.

5 răspunsuri:
| LordCristobal a răspuns:

Cred ca maxim 5% din toata populatia globului. Daca nu iti descoperi vocatia din timp sau nu ai parinti care sa te sprijine financiar pana cand o sa profesezi in ce iti place esti obligat sa te duci la un job care nu iti place doar ca sa te intretii.

| mODIN a răspuns:

Eu, cel putin, sunt foarte multumit de ce fac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei care si-au dorit de mici acea cariera și au făcut studii pentru a profesa in acel domeniu.

| EestiSodalane a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu doar astia. Sunt foarte multi oameni care abia in a 12-a si-au dat seama ce profesie vor si sunt pasionati de ea