| MistarGoGu a întrebat:

Oare cum a putut ajunge ROMA in halul ala de boschetareala si mizerie? *( Eu Am fost doar prin nord : Genova, Milano & Torino ) si parca este UN pic mai respirabil

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Hoarde de turisti impreuna cu un popor destul de lenes,

| mODIN a răspuns:

Din cate am inteles, a fost o greva a gunoierilor acolo acum doi ani cand am vizitat eu. Si pe mine m-a socat ce am vazut prin orasul ala... Munti de gunoaie, sticle de bere goale, haine aruncate, seringi etc. dintr-un capat al strazii in celelalt. Sincer, nicaieri nu am vazut in Romania un cartier asa jegos cum era Roma cu totul acum 2 ani. Am auzit ca s-a mai remediat din problema intre timp...

| MistarGoGu explică (pentru mODIN):

Same Shitt in Atena 2017. Erau niste " miresme " ca sa dai in Hepatită! PACAT de tara aia *( Italia ) ca are niste orase superbe dar ordinea si curățenia lasa de dorit.