| jo a întrebat:

Oare utilizatorii aleg castigator raspunsul care e cel mai util sau pe cel care le spune ce vor sa auda? happy

Răspuns Câştigător
| bozo a răspuns:

Tu stii vorba aia cu "A plecat vaca la Paris si s-a intors bou?".
Asa si majoritatea oamenilor. Accepta doar ce intra in cercul cunoasterii lor.
Daca eu castig atunci am dreptate! laughing

10 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Eu personal, aleg ce vreau. Fie ca se apropie de adevar, fie nu. Fie ca mi-e util, fie ca nu. Fa si tu la fel tongue

| jo explică:

@sissy: bravo! o noua zi, o noua greseala de gramatica! laughing

| lia a răspuns:

Sunt unele intrebari care nu se bazeaza pe utilitate, ci pe divertisment, acolo banuiesc ca a doua varianta este potrivitahee hee

| Mya a răspuns:

Din cate am observat, majoritatea aleg ceea ce vroiau sa auda.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
"Posesorul„ întrebării este propriul său arbitru și decide care este răspunsul premiat chiar dacă se apropie sau nu de adevăr!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambelehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecare premiaza pe cine vrea fie ca raspunsul e util sau nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uitasem sa iti spun:
Pa, palaughing

| Denysa-Myhaela a răspuns:

Eu una votez raspunsul util, dar hai sa recunosc ca cateodata il votez si castigator pe cel care imi convine

| sissy a răspuns:

Normal ca aleg raspunsurile utile, dar ale tale nu sunt cazulwinking