| PreaDistinsul a întrebat:

Oare e greu sa fii boschetar? Cum e viata de boschetar?

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nah, e super fain. Mananci din tomberoane sau ce resturi arunca alti, te bate vremea sub poduri, nu te vrea ninemi. Ma mir ca nu vir mai multi sa fie boschetari. (/s)

| SilentRain a răspuns:

E simpla, fericirea ta devine alcool și o țigară
Nu muncești, nu te freacă nici o făcutura la cap, și nici nu e nevoie sa faci baie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vara e usor
Iarna e greu
rolling on the floor

| SociopatuI a răspuns:

Habar n-am. Du-te in fata la carrefour si cerseste toata ziua iar noaptea culca-te prin tomberoane. Fa asta o saptamana cel putin si dupa vino la noi sa ne spui cum e.