| ioanacoruga4567 a întrebat:

Oare este adevărată aplicatia Profile Tracker?

1 răspuns:
| tasw a răspuns:

Probabil ca este adevarta, dar de obicei aplicatiile de genul asta fura date personale
eu zic sa o instalezi si sa verifici daca chiar merge, dar daca iti cere parola de la contul tau de insta\Facebook, nu o baga si dezinstaleaza aplicatia, pentru ca asa iti fura contul si posteaza reclame sau mai rau, fara ca tu sa stii, s-a intamplt asa de cateva ori cu alte aplicatii asemanatoare
insa vad ca aplicatia asta are ratinguri destul de bune pe google play asa ca presupun ca e safe