| alex290 a întrebat:

Buna tuturor...deci, de vreo luna ma tot uit pe profilul unui tip. De curand, stiti ca a aparut aplicatia aia Profile Viewer. Vreau sa stiu daca e adevarata si cum as putea face ca tipul ala sa nu afle ca ii vizitez profilul. Help!

2 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Nu este buna! Aplicatia nu functioneaza cu adevarat, nu are nimeni cum sa vada ca tu ii vizitezi profilul

| ChristinaGM a răspuns:

Eu cred ca e adevarata..ca am vazut la cativa prieteni pe care i.am vizitat ca le.a aratat fix atunci cand i.am vizitat. poate o fi o coincidenta